• Jaké by to bylo žít bez ubíjivého pocitu „Nejsem dost dobrá“? (Také slýcháváš ten kritický hlas v hlavě, který tě stále hodnotí?)
 • Přála by sis konečně naplno prožít pocit, že jsi hodna lásky? (Také si občas nedovolíš chtít od života víc, protože nevěříš, že bys to mohla dostat?)
 • Potřebuješ se zorientovat v životosprávě, aby tvé tělo poslouchalo? (Znáš ten pocit, kdy se koukneš do zrcadla a spadne ti nálada? Diety, jojo, zmatek a zmar?)

Kým bys byla...

Kým bys byla bez neustálých pochyb o sobě samé? Kým bys byla, kdybys bydlela v těle, ve kterém se cítíš krásně, a věděla, jak ho udržet štíhlé a prosperující?


Tak co? Cítíš tu úlevu? Možná i tušíš nové možnosti… Ale jak na to?

Hluboce zakořeněné návyky nejde změnit jen tak mávnutím kouzelného proutku. 
Tak dlouho jsem hledala účinný nástroj vnitřní proměny, až jsem ho našla. A dnes ti mohu představit hotové dílo: 

⤵︎

Je jím řada na sebe navazujících řízených meditací a postupných lifestylových změn.

Transformační 8týdenní kurz

Ponoříme se do hlubin a znovu nalezneme své sebevědomí.

Cestou tě povedu já, Tereza Kramerová

Jsem průvodkyně po krajině mysli s 20letou praxí v duchovním rozvoji, autorka metody Mentální harmonizace, Sedmiminutovky a bestselleru Dívka s havraními křídly. Osobně jsem provedla vnitřním světem více než tisíc žen a objevila jsem mřížku matrixu. Tedy podvědomou strukturu archetypů bolesti, na které nasedají naše osobní příběhy.

Na přelomu roku 2020/21 jsem prošla fyzickým kolapsem, kdy jsem po infuzích vitamínů, které mi nesedly, skončila na několik měsíců s bolestmi jater, ledvin, sleziny. Stěží jsem došla na záchod, natož pro dceru do školy. Byla jsem oteklá, opupínkovaná, bolavá, měla jsem poruchy spánku a bolely mě klouby na nohách i rukách. Menstruace odešla a mé libido se zahrabalo někam pod zem.

Byla jsem slabá, bolavá, tlustá a zoufalá. Byla jsem na tom fyzicky o dost hůř než má 70letá maminka.

Naštěstí byly mé modlitby vyslyšeny a já jsem se odrazila ode dna. Našla jsem cestu skrze úpravu stravy. Nastartoval mě program WILDFIT a začala jsem odkládat jeden zdravotní problém za druhým. Začala jsem studovat zahraniční podcasty s vědci, biology, doktory a biohackery.

Pochopila jsem, proč jsem celá léta jen přibírala a neměla energii. Pochopila jsem, proč jsem špatně spala, měla výkyvy energie a jídlo mě ovládalo.

Já minulé září

Já minulý týden

Teď je to vše minulostí. Odložila jsem přes 16 kg přebytečného materiálu a vyrostla ze mě nová Tereza. Taková, která má stabilní energii, ráno se budí před budíkem, cítí se skvěle, mladě a konečně se v zrcadle poznává.

Pochopila jsem, jak je úžasné, když duchovní rozvoj dostane stabilní základy vyživeného a spokojeného těla.

V kurzu Ženy Luny tyto oblasti propojíme.

Základem kurzu jsou dvě meditace,

které proniknou přímo k hlubokým vzorcům vnímání sebe sama a přepíšou je. 

Meditace Přivítání

Meditace trvá jen 5 minut a budeš ji poslouchat denně, abys zahojila svá primární zranění z nedostatku lásky. Je hladivou a něžnou vodou pro tvou duši. Nově získané informace zapracujeme do všech hlavních energetických center. Bude ti skvělou pomocnicí ve chvíli, kdy se budeš potřebovat dosytit láskou a sebepřijetím.

Meditace Laskavá

Meditaci budeš praktikovat jednou týdně. Budeme pracovat s momenty, kdy ses odpojila od své síly. Poléčí tvé vnitřní dítě a pomůže ti nalézt laskavý pohled na sebe samu i prožité zkušenosti. Povede tě ke kořenu pocitu „nejsem dost dobrá“. Dá ti příležitost zacelit rány na sebevědomí.

Co o meditacích a jejich síle říká Stáňa Stiborová z projektu Podnikání z pláže: 

Dostaneš také tyto meditace,

které ti pomohou celý proces proměny ukotvit:

Uzemňující

Spojíš se s planetou Zemí, zakořeníš se a aktivuješ svůj podbřišek.

Smyslná

Naučíš se vědomě pracovat s tvořivou sexuální energií a probudíš své tělo.

Překódování buněk

Zakóduješ pocit „jsem dost dobrá“ do buněčné paměti. 

Vše je tak, jak má být

Napojíš se na přítomný okamžik a přijmeš proud života.

Napojení na zdroj prány

Vykoupeš se v zářivé práně a dopřeješ si energetickou očistu.

Přetnutí karmických pout

Osvobodíš se od destruktivních vazeb na druhé lidi.

Příběh těla

Necháš své tělo odhalit bolavé příběhy, které v sobě nosí.

Komunikace s tělem

Nastavíš si se svým tělem důvěrný vztah, a domluvíte se, co od sebe potřebujete.

Setkání s dělohou

Dojemné setkání s esencí tvého ženství. Konejšivé a léčivé.

Optimální tělo

Nalezení pohodlí ve tvém těle v Tady a Teď.

Co konkrétně ti program Ženy Luny přinese do života?

 • Vhled do své podstaty a možnost uzdravit své vnitřní dítě.
 • Pochopení, kde všude ve tvém životě pocit „nejsem dost dobrá“ úřaduje, a možnost jej proměnit.
 • Přirozené sebevědomí, které má pevný základ v uvědomění, že jsi dost dobrá přesně taková, jaká jsi.
 • Pocit domova – v tomto těle, v tomto čase a na této planetě.
 • Empatii k sobě samé a vstoupení do proudu sebelásky.
 • Mnoho technik, ze kterých můžeš mít pomocníky na celý život.
 • Zorientování se ve stravě s ohledem na ženský cyklus.

Pro koho je program určen? 

Pro tebe, pokud:

 • Jsi vyrovnaná žena a už ti bylo 18 let.
 • Máš odvahu projít transformací a podívat se do očí tomu, co se skrývá ve tvém nitru.
 • Toužíš objevit ten zářivý poklad, co v sobě nosíš.

On-line kurz Ženy Luny nenahrazuje lékařskou péči.

Kurz nedoporučuji, pokud:

 • Jsi v péči psychologa/psychiatra, užíváš léky ovlivňující psychiku, jsi dlouhodobě vyčerpaná, těhotná nebo jsi v posledních 6 měsících prožila trauma.
 • Kurz také není vhodný pro ženy s poruchami příjmu potravy.
 • Nechceš, aby se ve tvém životě udály změny.

Slova žen... 

Toto jsou slova žen, které prošly mým kurzem Mé nové JÁ, ze kterého Ženy Luny vycházejí. V tomto kurzu budete procházet stejnými meditacemi, navíc přibyly další techniky a také rozměr životosprávy zohledňující lunární cyklus.

Jako mámě tří dětí mně občas přijdou myšlenky, že nejsem dost dobrá a dokonalá, tlačím na sebe a dělám věci, ze kterých jsem nervózní, což se pak odrazí na chování dětí a jejich nemocech. Program Terezky Kramerové je výborně zpracován. Úvodní přivítání dne mi několikrát změnilo náladu po probdělé noci.

Poté, co jsem zaměřila pozornost do sebe, se v mém životě začaly dít úžasné věci: nejmladší dcerka se vyléčila z ekzému, který měla od narození. Zjistila jsem, jak je důležité mít čas sama pro sebe, a víc deleguju děti manželovi. Naučila jsem se ukázat okolí svoji zranitelnost a nově si umím říct o pomoc. Pokud chcete v životě něco změnit a chybí vám nástroj, jak na to, v tomto programu dostanete citlivé vedení a FB podporu ostatních žen, díky čemuž můžete najít hlubokou úctu a lásku sama k sobě.
Petra Touzetnaturopatka
Po měsíci s touhle meditační kúrou cítím nebývalý vnitřní klid. Denně vnímám spoustu drobných změn, malých zázraků, posunutí na cestě k vnitřní harmonii. Laskavost, radost a pocit vnitřního míru přišly kapku po kapce s každodenní krátkou meditací. Mám větší chuť a odhodlání tvořit si svět okolo. Činnosti, které jsem dřív dělala automaticky, dělám vědomě – vychutnávám si cestu do práce, hrnek čaje, věšení prádla. Díky laskavé meditaci jsem pochopila další vzorce svého vlastního chování a ty, které mi už neslouží, s úctou a láskou opouštím. Myslím, že tahle silná meditace mi nastolila program na několik let dopředu. Terezo, děkuju.
Jitka Černovskáspeciální pedagožka
Úžasné, jak velkou proměnou lze projít za tak krátký čas. Je to zcela life changing. Ten prožitek bezpodmínečné lásky a vlídnosti sama k sobě a toho, že jsem v pořádku a svět je bezpečné místo, je zdroj, ze kterého budu čerpat navždy. Děkuju, Terez!


Žaneta Slámováwww.nasprostor.cz
Terezo, tvůj program mě láskyplně chytil kolem ramen, otočil a řekl: „Koukej.“ A já jsem viděla, jak velký je rozdíl mezi tím, jak se vidím, a tím, jaká ve skutečnosti jsem. Jako bych skládala puzzle a zjistila, že až doteď mi nedávalo smysl, protože ho skládám tak nějak… naopak. A přitom stačí jen pár dílků prohodit a najednou mám před očima dokonalý obraz.
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Prošla jsem neuvěřitelnou proměnou na všech úrovních. Vstupovala jsem jako rozumová a racionální bytost, která už ale tušila, že se něco děje. A pak přišel tenhle otvírák srdcí a duší. Nyní jsem žena, která se tak cítí a koná, která se v rámci toho, co je jí dopřáno znát, přijímá, nebojí se klást otázky a odpovídat si na ně, čelí budoucnosti, i když vidí černo, a jde hrdě s hlavou nahoře, i když je v ní někdy malá dušička. Bez této podpory a vedení bych to nedokázala tak bezpečně a neměla bych takovou chuť jít dál a růst. Nebojím se, i když se vlastně třesu. Vděčnost, pokora, respekt k tobě a tvému projektu.
Ivana Cikánkováwww.ivanacikankova.cz
Program Moje nové Já ma úplne dostal. Pomohol mi povyťahovať na svetlo bloky, ktoré mi bránili naplno sa realizovať, a teraz konečne fičím na plný plyn. Najúžasnejšie bolo, že som mala podporu ostatných žien v tajnej skupine na FB, ktoré prechádzali tým istým. Mohli sme tu navzájom zdieľať aj hlboko intímne veci s istotou, že budeme vypočuté a pochopené a nikto nás nebude súdiť. A Terezkine neustále vedenie mi pomohlo prejsť aj cez nie vždy príjemné obdobia očisty duše, a teraz som naozaj ako nová 🙂 . Terezka, ďakujem z celého srdca!
Slavomíra Harcegováwww.tajomstvofengsuej.sk

A víš co? Nebudeš na to sama!

 • Vstupem do kurzu získáš zároveň i přístup do uzavřené skupiny Ženy Luny na Facebooku.
 • Bezpečné prostředí ženského kruhu ti dodá potřebnou podporu na této cestě.
 • Já ti tam budu každý den k dispozici, ať už budeš potřebovat podporu, radu, nebo dobré slovo.
 • Své zkušenosti a prožitky tady můžeš sdílet i s dalšími ženami, které prochází tou samou jízdou.

Kolik času bude třeba

Určitě tě zajímá, jak je kurz strukturovaný a kolik času budeš denně potřebovat.

Sobota

V sobotu ti vždy povím, jaká meditace a změna v životosprávě nás čeká od pondělí.

Pondělí

V pondělí dostaneš přístup k nové meditaci a vnoříme se hlouběji do teorie změn v jídelníčku. Zároveň je začneš aplikovat.

Úterý

V úterý dostaneš video s odpověďmi na nejčastěji kladené dotazy.

Středa

Ve středu se uvidíme v živém Zoom callu! Pokud nebudeš mít čas se zúčastnit, budeš mít k dispozici záznam.

Čtvrtek

Ve čtvrtek ti představím zajímavého hosta, který ti otevře nové obzory k uchopení toho, co budeš prožívat.

Co se týká meditací

 • Každý den budeš poslouchat Přivítání (5 minut).
 • Jednou týdně zařadíš meditaci Laskavá (20 minut).
 • Každý týden také dostaneš přístup k jedné z podpůrných meditací. Ty ti pomůžou transformací projít lehce a ukotvit nově nabytá uvědomění.
 • Počítej s tím, že hlavně po meditaci Laskavá budeš chtít mít chvilku na vstřebání nových informací a prožitků. 

Průměrně to tedy vychází na cca 30–45 minut denně. Z toho budeš potřebovat být o samotě a v klidu každý den jen 5 minut a jednou či dvakrát týdně o cca 20 minut déle. (Jen pro představu, kolik času jsi dnes strávila na sociálních sítích?)

Co se týká stravy

 • Budeme dělat každý týden jeden krůček.

 • Budeme nastavovat takové změny, aby se stabilizoval tvůj krevní cukr, tělo se naučilo zintenzivňovat autofagii (recyklaci porušených buněk) a aby se zlepšovalo tvé metabolické zdraví.

 • Budeme tedy společně odstraňovat „rušiče“, které naše těla matou a vedou k civilizačním chorobám.

 • Budeme se vracet k jednoduchosti a přirozenosti.

 • A ano, je možné, dokonce i pravděpodobné, že při tom odložíme nějaké tuky, pokud jich máme nadbytek. Hubnutí ovšem není cílem programu. Je to následek zdravě fungujícího metabolizmu.

Kdy bude kurz probíhat

 • Program Ženy Luny společně odstartujeme v pátek 15. října.

 • Rozloučíme se v pátek 10. 12., takže v předvánočním čase už budeš mít volno.

Ke kurzu ti přidám tyto bonusy

1. Afirmace v Mp3

Ranní afirmace

Večerní afirmace

2. Rozhovory se ženami

Každý čtvrtek jsme pro tebe připravily rozhovor, ve kterém ti otevřeme nové obzory k uchopení toho, co budeš prožívat.

1. týden: Pavla Galla Rožumberská

Rozhovor o ženské cykličnosti

2. týden: Klaudie Fachinelli

Rozhovor o symptotermální metodě

3. týden: Stáňa Stiborová

Rozhovor o cukrové odvykačce

4. týden: Michaela Pospíšilová

Rozhovor o zdravém dnu pánevním

5. týden: Eva Bartáková

Rozhovor o sebeúctě v oblékání

6. týden: Rehana Ježková

Rozhovor o uzdravení se

7. týden: Bea Barros

Rozhovor o přírodní péči o pleť

8. týden: Lenka Balanc Růžičková

Rozhovor o pohybu, který neubližuje

Představuji si...

... že na konci kurzu budeš o velký kus víc než dnes:

 • vnímat jedinečnost sebe sama,
 • si vědoma svých zranění a už tě nebudou ovládat,
 • kamarádkou se svým tělem,
 • vědět, jak funguje tvé tělo a co potřebuje, abys měla energii,
 • metabolicky flexibilní a zdravější,
 • vyrovnaná – sama sebou milovaná,
 • vnímat jednotlivé fáze cyklu.

Věřím, že se přerodíš do opravdovější verze sebe sama.

Dočetla jsi až sem... 

Pak to vypadá, že s tebou kurz rezonuje!

V tuto chvíli chceš určitě vědět, kolik celý program stojí. 

Je to méně, než kolik bys zaplatila za týdenní dovolenou v Řecku. „Hmmm… moře, relax, to taky nezní špatně,“ říkáš si. Ale jak dlouho dobrý pocit z takové dovolené vydrží?

Nebylo by mnohem cennější přestavět své sebevědomí od základu, udělat si pořádek ve stravě a vrůst do svého spokojeného JÁ?

Za všechny meditace, techniky, mou 8týdenní podporu i bonusy zaplatíš

12 000 Kč + 21 % DPH.

Celkem to dělá 14 520 Kč. A zaplatit můžeš i na dvě splátky. 

Přístupy ke kurzu a všem meditacím ti zůstanou NAVŽDY. Můžeš se k nim kdykoliv vracet, procházet transformací třeba každý rok, také je možné si zvolit vlastní tempo a kurz si roztáhnout na více týdnů.

Navíc, pokud zjistím, že nějaké téma potřebuje další rozpracování či meditaci, dotočím ji a pošlu ti ji dodatečně.

Chci, aby ses nemusela obávat, že kurz pro tebe nebude vhodnou investicí.

Hlodá tě přeci jen myšlenka, že ti kurz nesedne a investice bude na nic? Mám pro tebe dobrou zprávu. Když nebudeš spokojená, napiš mi do 14 dní od začátku kurzu e-mail, a já ti VRÁTÍM peníze ZPĚT!

Tereza

Máš mé slovo.

Cítíš, že nastal ten správný čas zbavit se zátěží, které tě táhnou dolů?

Přeješ si stát se královnou svého života?

Jsi připravená?

⤵︎

Pak tudy prosím. 🙂 Budu se na tebe těšit!

Klikni na tlačítko, vyplň a odešli objednávkový formulář. Na shledanou uvnitř kurzu! Brána transformačního programu bude otevřená ještě:

Ještě jsem ti chtěla říct dvě důležité věci:

 • Kurz ti přinese opravdový užitek, jen pokud ke mně cítíš důvěru a sympatii. Důvod je prostý: těžko se můžeme nechat vést někým, kdo s námi neladí.
 • Kurz je určen pro ženy, které jsou připraveny převzít zodpovědnost za svůj život a které mají odvahu nahlédnout do své 13. komnaty.

Co říká tvůj vnitřní hlas? Jsem přesvědčená, že to s tebou myslí dobře, takže pokud ti radí, že tento kurz je pro tebe vhodným pomocníkem na tvé cestě ke spokojenému a sebevědomému JÁ, přihlas se tímto tlačítkem.

Možná tě napadá...

Mohu kurz zaplatit na splátky?

Ano. Je možné si platbu rozdělit na polovic. Nebude tě to stát ani korunu navíc. Cena na splátky je totiž totožná s cenou celkovou.

Co když kojím? Mohu se zúčastnit?

Ano, je to možné. Jen je potřeba, abys měla každý den příležitost mít chvilku pro sebe. Meditace se dají poslouchat i s usínajícím miminkem na prsu, ale jistě ti bude příjemné, když se budeš moci chvíli soustředit jen sama na sebe. U stravovacích změn vždy vysvětlím i variaci pro vrcholové sportovkyně, jakými kojící maminky jsou.

Máš vystudované nutriční poradenství?

Ne. Mám svoji osobní zkušenost, kdy jsem se z fyzicky vyřízené trosky stala ženou, kterou jsem posledních 10 let chtěla být, a nevěděla jsem, jak se k ní propracovat. Mám za sebou desítky hodin studia zahraničních profesionálů a vždy vám vysvětlím, proč děláme krok, který děláme. Pokud vám bude dávat smysl, tak se přidáte. A já věřím, že vám to bude dávat smysl veliký. Za vším, co vám budu nabízet, jsou vědecké studie i metaanalýzy. A také miliony lidí, kteří při tomto přístupu prosperují. Nejsou to žádné ezobláboly, které bych si vymyslela. Kdo jste zažil mé PŮSTárium, tak máte představu, jakým způsobem informace předávám.

Proč se nemohou zúčastnit ženy na antidepresivech?

Protože mysl pod práškama funguje jinak. Meditace nejsou na tuto specifickou situaci stavěné a mohly by současný stav zhoršit. 

Proč nedoporučuješ kurz vyčerpaným ženám?

To má také svůj důvod. On je tento kurz poměrně velký fičák a je na něj potřeba energie. Nejen energie na poslouchání videí a praktikování meditací a změn v životosprávě, ale je také třeba mít sílu zpracovávat to, co transformace načechrá v realitě. Věci se dají do pohybu. Při velkém vyčerpání by mohlo dojít k zahlcení, což není žádoucí.

Budeš kurz někdy opakovat?

Ráda bych, ale nedokážu to slíbit. Pracuji intuitivně a vyciťuji, jaká je kvalita času a co je v danou chvíli třeba. Někdy mě to pustí, jindy ne. I proto jsem kurz Mé nové JÁ, ze kterého meditace Ženy Luny vycházejí, 4 roky neotevřela. Čekala jsem na dobu, až to bude zase „povoleno“. A to je právě teď.

Je potřeba být vegetariánka?

Vůbec ne. Do kurzu se může přihlásit žena, která si pochutnává na mase, vegetariánka i veganka. Změny životního stylu jsou obecné a dá se do nich napasovat s většinou výživových směrů.

Budeš nám dávat k dispozici recepty?

Ano, až začneme měnit stravu, tak ode mě dostanete každý týden můj oblíbený recept. Věřím, že hromada inspirace přijde i z FB skupiny.

Mám chronické obtíže. Je pro mě kurz vhodný?

Záleží, jakého charakteru obtíže jsou. Je potřeba si uvědomit, že to není léčebný kurz, a já nejsem lékařka, takže vám nemůžu dávat lékařské rady. Doporučuju se zeptat intuice, jestli jsou Ženy Luny právě v tuto chvíli to pravé.

Budeme potřebovat nějaké doplňky stravy?

Ne nutně. Občas vám něco doporučím (např. abyste používaly kvalitní sůl a oleje), ale nebude nutné nic speciálního dokupovat. Některé z vás možná v jisté fázi ocení doplnění hořčíku, což se dá zařídit např. koupelema v epskomské soli, kterou pořídíte za pár korun v drogerii.

Bude součástí Žen Luny i půst?

Tak dlouhý, jako jsme dělaly v PŮSTáriu, ne, ale nastavíme si časová okna, kdy necháme naše trávení odpočinout. To vše s ohledem na fáze cyklu, protože při menstruaci potřebujeme jíst jinak než v ovulační fázi.

Mohu se přihlásit, i když už nemám menstruaci?

Jasně. I ženy bez menstruace jsou cyklické a mohou se řídit fázemi měsíce.

Bude nutné se pak takto stravovat i nadále?

To bude záležet na vás. V průběhu 8 týdnů si osaháme různé druhy metabolizmu, také zklidníme glukózové výkyvy, a na vlastní tělo pocítíme, co nám jednotlivé potraviny dělají. Jestli se pak k nim budete chtít vrátit, je to možné. Jen o nich už nikdy nebudete přemýšlet tak, jako předtím. Nové informace proceděné přes prožitky se nedají vygumovat.

Nemůžu se rozhodnout. Opravdu nevím, jestli se mám přihlásit.

Já to také nevím. Dala jsem si záměr, aby se do kurzu přihlásily jen ty ženy, kterým může pomoci a pro které je teď ten správný čas. Jak se teď cítíš? Míváš pocity, že nejsi dost dobrá? Jsi často bezdůvodně unavená a podrážděná? Máš pocit, že nežiješ svůj potenciál? Pak by pro tebe kurz mohl být dobrým odrazovým můstkem.