Nyní do úterý 19.03. do půlnoci se speciálním dárkem v hodnotě 3 025 Kč. 

 • Jaké by to bylo žít bez ubíjivého pocitu „Nejsem dost dobrá“? (Také slýcháváš ten kritický hlas v hlavě, který tě stále hodnotí?)
 • Přála by sis konečně naplno prožít pocit, že jsi hodna lásky? (Také si občas nedovolíš chtít od života víc, protože nevěříš, že bys to mohla dostat?)
 • Potřebuješ se zorientovat v životosprávě, aby tvé tělo poslouchalo? (Znáš ten pocit, kdy se koukneš do zrcadla a spadne ti nálada? Diety, jojo, zmatek a zmar?)

Kým bys byla...

Kým bys byla bez neustálých pochyb o sobě samé? Kým bys byla, kdybys bydlela v těle, ve kterém se cítíš krásně, a věděla, jak ho udržet štíhlé a prosperující?


Tak co? Cítíš tu úlevu? Možná i tušíš nové možnosti… Ale jak na to?

Hluboce zakořeněné návyky nejde změnit jen tak mávnutím kouzelného proutku. 
Tak dlouho jsem hledala účinný nástroj vnitřní proměny, až jsem ho našla. A dnes ti mohu představit hotové dílo: 

⤵︎

Je jím řada na sebe navazujících řízených meditací a postupných lifestylových změn.

Transformační 8týdenní kurz

Ponoříme se do hlubin a znovu nalezneme své sebevědomí.

Cestou tě povedu já, Tereza Kramerová

Jsem průvodkyně po krajině mysli s 20letou praxí v duchovním rozvoji, autorka metody Mentální harmonizace, Sedmiminutovky a bestselleru Dívka s havraními křídly. Osobně jsem provedla vnitřním světem více než tisíc žen a objevila jsem mřížku matrixu. Tedy podvědomou strukturu archetypů bolesti, na které nasedají naše osobní příběhy.

Na přelomu roku 2020/21 jsem prošla fyzickým kolapsem, kdy jsem po infuzích vitamínů, které mi nesedly, skončila na několik měsíců s bolestmi jater, ledvin, sleziny. Stěží jsem došla na záchod, natož pro dceru do školy. Byla jsem oteklá, opupínkovaná, bolavá, měla jsem poruchy spánku a bolely mě klouby na nohách i rukách. Menstruace odešla a mé libido se zahrabalo někam pod zem.

Byla jsem slabá, bolavá, tlustá a zoufalá. Byla jsem na tom fyzicky o dost hůř než má 70letá maminka.

Naštěstí byly mé modlitby vyslyšeny a já jsem se odrazila ode dna. Našla jsem cestu skrze úpravu stravy. Nastartoval mě program WILDFIT a začala jsem odkládat jeden zdravotní problém za druhým. Začala jsem studovat zahraniční podcasty s vědci, biology, doktory a biohackery.

Pochopila jsem, proč jsem celá léta jen přibírala a neměla energii. Pochopila jsem, proč jsem špatně spala, měla výkyvy energie a jídlo mě ovládalo.

Já v září 2020

Já v říjnu 2021

Teď je to vše minulostí. Odložila jsem přes 16 kg přebytečného materiálu a vyrostla ze mě nová Tereza. Taková, která má stabilní energii, ráno se budí před budíkem, cítí se skvěle, mladě a konečně se v zrcadle poznává.

Pochopila jsem, jak je úžasné, když duchovní rozvoj dostane stabilní základy vyživeného a spokojeného těla.

V kurzu Ženy Luny tyto oblasti propojíme.

Možná tě budou zajímat příběhy skutečných žen, které už kurzem prošly:

V tomto videu uslyšíš zkušenosti 24 žen

Naučila jsme se jinak přemýšlet o jídle

Kurz mi umožnil vidět a zažít změny, po kterých má duše toužila. Naučila jsem se jinak přemýšlet o skladbě jídla, objevuji, jaké možnosti se ve stravování skrývají. Kurz byl velice intenzivní. A zkušenost Terezy a sdílení ostatních žen jsou velkou podporou, ať jste na tom právě jakkoliv, ať máte jakýkoliv záměr, cíl, jakékoliv rozpoložení či podmínky (nejen časové). Doporučuju všem, které cítí volání být své vlastní svobodě blíž.

Jana, o 11 kg lehčí

Už při menstruaci neomdlívám bolestí a můj život se celý změnil

Ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za nesmírně (vesmírně) přínosný kurz Ženy Luny. Cítím se celkově zdravější, lehčí (zatím 9 kg), mám více energie. Zároveň si připadám víc žensky, mám větší sebevědomí, získala jsem větší jistotu, důvěru, víru a klid v životě, strašně se mi ulevilo, když jsem zjistila, že můžu změnit a ovlivnit opravdu hodně věcí a že to, že jsme tvůrci svých životů, nejsou jen prázdné kecy.

Menstruace měla celoživotně negativní dopad na můj život, minimálně 3 dny vyřazena z provozu, extrémní bolesti, omdlívání atd. Věčně nafetovaná analgetikama a často bez úspěchu... Občas spojeno i s migrénou... Nyní je to úplně jiné kafe... Menstruace bez prášků! Jen mě trochu bolí břicho... haleluja! V neposlední řadě i zlepšení sexuálního života. Mooc děkuju.

Helena

Získala jsem spoustu nových informací a odhalila nové souvislosti

Jsem moc ráda, že jsem byla součástí Žen Luny. Stravovací část kurzu ve mně vyvolala spoustu otázek a hlubší zájem o význam stravy, taky mi odhalila spoustu souvislostí. Rozhovory s hosty byly na pro mě zajímavá témata a nabité informacemi. Užívala jsem si meditace v kurzu a taky sdílení ve FB skupině žen, tahle setkávání, zvlášť v dnešní covidové době, byla skvělá. A i díky Terezčině nadšení a vřelosti byla v celé skupině laskavá atmosféra. Takže díky. 🙂

Aneta M.

Je nádherné vediet, že to može byť o toľko lepšie ako doteraz

Prave som si spravila ritual lucenia a je mi nadherne. Lahucko a odhodlane! Zaroven citim, ze vsetko je este krehke, vela sa este ucim o svojom tele i mysli, ale naramne ma to bavi. Uz viem kde som teraz a kde som bola pred 2 mesiacmi. Predtým neustale unavena, s velkymi vykyvmi nalad, nespokojna so svojim telom (co bolo znasobene aj zranenim ramena, ktore ma vzdialilo od pohybu, ktory milujem) a celkovo nespokojna so vsetkym, neschopna sa postavit za seba.

Teraz, s lakavostou k svojmu telu mu dopriavam ovela zdravsie jedlo, staram sa o neho a aj zranenie je mojou cestou, ako s laskavostou k sebe postupne uzdravovať. Teraz vedome v svojom cykle, s mensimi vykyvmi nalad a schopna jasne odkomunikovat, ak nieco ide proti mne alebo s tym nesúhlasím. Vlastne, ani neviem vymenovať kolko oblasti mojho zivota sa zmenilo, je nadherne vediet, ze to moze byt o tolko lepsie ako doteraz, a to mam este tolko veci, na ktorych sa da dalej pracovat a skumat. Ale uz viem ako! Obrovska vdaka Terezka, dakujem ze si, a ze robis to co robis! ❤️

Lucia

Nejvíc si cením obrovské podpory po celou dobu kurzu

Vážím si i tvé otevřenosti, a hlavně odpovídání skoro všem ženám, které něco „potřebovaly“ nebo jen sdílely. To u tebe cením úplně nejvíc. Zažila jsem kurzy, kde to takto nebylo.

Meditace nakládané tak, jak to bylo potřeba... úžasný.

Já říkám, že seberozvoj je celoživotní proces, a ty jsi nám dala manuál.♡

Děkuji. Děkuji. Děkuji.

Pavla El Jay

Kurz mi dal úplně jiný pohled na tělo a stravu

Ženy Luny byl kurz, který mi otevřel oči i srdce. Dal mi úplně jiný pohled na tělo a stravu, než jaký je nám běžně servírován. Pochopila jsem souvislosti mezi cykly přírody, cykly ženy, cykly Luny.

Veškerá práce s metabolismem byla doprovázena meditacemi, rozhovory, laskavým a trpělivým vedením Terezky a taky skvělou podpůrnou skupinou na Facebooku. Někdy to nebyla procházka růžovou zahradou, někdy zas ano, ale upřímně mohu říci, že jsem velmi ráda, že jsem kurz mohla absolvovat. Všechny ty změny rozhodně stojí za to.

Veronika v o číslo menších kalhotách

Získala jsem trvalou změnu stravování a také vnitřní proměnu. Stala se ze mě žena, která se rozhodla žít

Milá Terezko, chci ti poděkovat za kurz Ženy Luny a vyjádřit svůj obdiv. Mým záměrem byla trvalá změna ohledně stravy. To se podařilo. Ale současně došlo k proměně uvnitř mě. Žena vstupující do kurzu měla uzavřené srdce, byla zaměřená na výkon a na dně svých sil z práce, která ji ničila.

Krásná a laskavá energie přítomná v kurzu mi pomohla změnit moje vnímání a pohled na záležitosti mého života, se kterými jsem nemohla hnout. Přes fázi velké lítosti se jí podařilo otevřít mé srdce.

Dnes je tu žena, která slyší, co říká její tělo a srdce, a respektuje to. Žena, která stojí při sobě, ví jaké jsou její priority, a je pevná ve svých rozhodnutích. Žena, co se rozhodla změnit svoji práci a obor. Žena, co se rozhodla žít.

Monika P., o 7 kg lehčí

Za mě nejlepší kurz, který jsem kdy absolvovala. Mění životy

K Terce do kurzu jsem vstupovala se záměrem změnit svůj životní styl, zhubnout a zapracovat na vztahu k sobě sama. To, co však následovalo, naprosto předčilo všechna má očekávání. Osm úžasných týdnů plných informací, inspirativních rozhovorů a odkazů, silných meditací, hlubokých vhledů, experimentů, diskuzí, aha momentů a změn, a to vše v nádherném společenství žen a pod vedením neuvěřitelně inspirující, laskavé a podporující Terky Kramerové.

Podařilo se mi nejen dosáhnout svých cílů, ale také jemně opečovat sebe a svoje tělo, uvnitř i vně, pochopit a vnímat svůj cyklus, a především získat nástroje k tomu, jak pokračovat dál i bez vnějšího vedení.

Za mě nejlepší kurz, který jsem kdy absolvovala. Dovolím si tvrdit, že dokáže měnit životy. Alespoň mně ho tedy změnil. Děkuji Ti, Terko. ❤️

Zuzana

Až nyní po kurzu jsem to já, celistvá, spokojená, pokorná a přesto plná elánu

Milá Terezko, v tak málo větách se to snad nedá ani obsáhnout, co bych chtěla vyjádřit, určitě ---- MILUJI, MILUJI TĚ, MILUJI SE A NEBOJÍM SE ROZTÁHNOUT KŘÍDLA.

Bylo mi nesmírnou ctí projít touto společnou cestou, která mi tak moc dala. Ta možnost, podpora, vedení, sdílení a souznění nás všech... neskutečné, silné, emotivní a osvobozující.

A strava... Myslela jsem si, že jím zdravě a svému tělu ku prospěchu... Byl to omyl... Je to jinak. Až nyní jsem to já, celistvá, spokojená, pokorná a přesto plná elánu.

Každičký krok, který jsi nám představila, měl takový smysl a tak vše zapadlo krásně na své místo. Nikdy ti nepřestanu být vděčná.

Navždy jedna z tvých Luněnek Gábina

Mám znovu menstruaci. Mé ženství se opět probudilo

A ještě jedna úžasná informace – po půl roce jsem dostala menstruaci, a jakou parádní! V září mi gynekolog řekl, že už jsem v přechodu (je mi 45 let) a ať se s tím spíš smířím, vaječníky mrtvé, rozbor hormonů nic moc. Ale já to nevzdala, komunikovala jsem s tělem – meditovala pod tvým vedením, začala chodit na akupunkturu, brala byliny a... teď se raduji. Věřím, že se mé ženství znovu probudilo a není to jen poslední záchvěv.

S láskou a vděčností
Markéta

Tento kurz by měla zažít každá žena

Ahojky Terezko, tento kurz byl naprosto unikátní. ❤️Jsem nesmírně ráda, že jsem do něj šla, i když jsem si myslela, že po měsíci budu končit. A to jsem sakra ráda, že jsem neskončila. Ta laskavá a podporující energie ve skupince je naprosto famózní. ❤️Nebýt tebe a holek, tak nejsem tam, kde jsem. ❤️❤️❤️ A určitě bych taky tak nezářila. ❤️ Chápu, že je kurz náročný, ale zároveň doufám, že ho budeš dělat stále a stále, protože toto by měla zažít každá z nás. ❤️

Veru

Díky promyšlené úpravě stravy mě přestalo bolet celé tělo

Kurz Ženy Luny pod vedením Terezky je něco úžasného, nikdy jsem nic tak převratného v mém životě nezažila. Nikdy bych nevěřila, že po nádherně promyšlené úpravě stravy mě přestane bolet celé tělo. Po chvilce sedění jsem nebyla schopná normálně vstát bez bolesti a najednou to jde úplně samo a ještě i s úsměvem. To je můj top výsledek z kurzu.

Ale co vás čeká.... Je toho tak obrovská spousta, že nevím, co vše vyzdvihnout... Láska, úžasné meditace, výživa, zdraví, informace od pozvaných hostů, příběhy od žen, ze kterých budu čerpat ještě nekonečnou věčnost. Obrovské díky Terezce i všem zúčastněným ženám.

Tamara Hanáková

Je to unikátní systém technik, rad, přístupu a vědomostí

Kurz Ženy Luny přišel, jak měl. Je to unikátní systém technik, rad, přístupu a vědomostí, které jsou využitelné po celý život, v každém věku. A vím, že toto know-how budu ještě dlouho využívat (jak celistvě, tak jednotlivě). Děkuji Terezce a dalším průvodkyním za neutuchající podporu a všechnu energii, kterou do nás všech celý kurz vkládaly. Stejně tak všem zúčastněným Luněnkám, protože kombinace toho všeho byla nepopsatelná.

Tereza

Obrovská transformace těla, ducha i duše v jednom – prostě unikát

Terezko, kurz byl pro mě velmi intenzivní, smysluplný a čarokrásný. Funguje okamžitě a já jsem už po pár dnech cítila naplnění toho, proč jsem do kurzu vstoupila – pocit, že jsem ve svém těle doma a cítím se skvěle. Postupem času jsem pochopila, že ta změna bude daleko větší, než jsem si uměla představit, a že už „nikdy nebude nic jako dřív“. Obrovská transformace těla, ducha i duše v jednom – prostě unikát. Obrovské děkuji za vše, za kurz, lásku, propojení, napojení, podporu, držení bezpečného prostoru, meditace, vedení, a hlavně návod, jak jít dál a samostatně... Jsem hrdou součástí Žen Luny.

S láskou Markéta

Možnost odložit spoustu přebytečných kil a centimetrů a poléčit vnitřní bolístky

Drahá Terezko, kurz mi dal obrovské množství skvělých a ucelených informací o těle, které jsou propojené s nádhernými a hlubokými meditacemi. Po celou dobu kurzu je cítit úžasná podpora od tebe i ostatních žen. Kurz bych doporučila každé ženě, která se chce přiblížit sama k sobě po fyzické i duchovní stránce, odložit spoustu přebytečných kil a centimetrů a v neposlední řadě poléčit spoustu vnitřních bolístek.

Monika Kubenková

Změny vidím nejen na svém zevnějšku, ale i uvnitř a také doma a v rodině

Milá Terezo, kurz Ženy Luny byl pro mne jedno velké aha. V mnohém jsem již měla jasno, ale mnohé pro mne bylo objevné a nové. Kurz byl velice dobře rozložen do 8 týdnů. I když byl časově náročný, dalo se vše s trochou snahy zvládnout a skloubit s prací i pětičlennou rodinou (dokud nepřišel covid). Celé vedení bylo velice laskavé a přívětivé, neměla jsem pocit, že když poruším pravidla, doporučení, že se něco hrozného stane, naopak, byl to další díl skládačky, další upozornění na to, že tudy cesta vede, ale já už po ní dál jít nechci.

Kromě velice srozumitelných informací o stravování a režimu pro mne byly velice překvapivé meditace. S každou další meditací se otevírala další a další místnost s překvapením. Někdy milým, někdy až tak ne. Ale i tak jsem měla do meditací velkou chuť a moc jsem si je užívala. Změny vidím nejen na svém zevnějšku, ještě více snad uvnitř a v neposlední řadě také doma, na celé rodině.

Kurz bych rozhodně doporučila všem, nejen těm, které řeší zdravý způsob života, stravování, hledají novou energii, sílu... Byla to neskutečná jízda, která byla podpořená neuvěřitelnou energií FB skupiny. To pro mne bylo velké překvapení. I když jsem na závěr kurzu byla C+ a mé čerstvě vyjeté koleje v životosprávě se lehce rozjely, tak jsem našla po 14 dnech sílu, odvahu a energii pokračovat v Ženách Luny.

Velké díky za vše.
Jana N.

Moje tělo má krásnější tvary

Chci vyzdvihnout profesionální a láskyplný přístup Terezky. Po celou dobu kurzu jsem cítila její „držení prostoru“ a sílu kolektivu. Díky kurzu a svému rozhodnutí jsem uzdravila kus svého vnitřního JÁ, dokázala změnit zažité stravovací návyky a tím dopřála tělu detox a krásnější tvary. Doporučuji a děkuji.

Hana Slabiková

Změnila jsem vnímání světa – svého světa

Even I didn't have chance to finish the course completely because of the floods in Canada, it somehow made me wiser. Wiser about myself and about others. It changed my perception how to see the world, my world. I wasn't after the physical transformation, I needed help to open my inner eyes and heal my soul, my little dear me. Tereza with her lovely voice in meditations was my magical fairy cleaning and sweeping up everything that was taking up the space. I'm not done yet but on my way to become better version of myself and I can't wait for it. Now I know the right direction and I don't feel lost anymore.
Thank you Tereza for your amazing hard work, I'm very grateful for you and I appreciate everything what you're doing for us, it does wonders! 😊

EP

Základem kurzu jsou dvě meditace,

které proniknou přímo k hlubokým vzorcům vnímání sebe sama a přepíšou je. 

Meditace Přivítání

Meditace trvá jen 5 minut a budeš ji poslouchat denně, abys zahojila svá primární zranění z nedostatku lásky. Je hladivou a něžnou vodou pro tvou duši. Nově získané informace zapracujeme do všech hlavních energetických center. Bude ti skvělou pomocnicí ve chvíli, kdy se budeš potřebovat dosytit láskou a sebepřijetím.

Meditace Laskavá

Meditaci budeš praktikovat jednou týdně. Budeme pracovat s momenty, kdy ses odpojila od své síly. Poléčí tvé vnitřní dítě a pomůže ti nalézt laskavý pohled na sebe samu i prožité zkušenosti. Povede tě ke kořenu pocitu „nejsem dost dobrá“. Dá ti příležitost zacelit rány na sebevědomí.

Co o meditacích a jejich síle říká Stáňa Stiborová z projektu Podnikání z pláže: 

Dostaneš také tyto meditace,

které ti pomohou celý proces proměny ukotvit:

Uzemňující

Spojíš se s planetou Zemí, zakořeníš se a aktivuješ svůj podbřišek.

Smyslná

Naučíš se vědomě pracovat s tvořivou sexuální energií a probudíš své tělo.

Překódování buněk

Zakóduješ pocit „jsem dost dobrá“ do buněčné paměti. 

Vše je tak, jak má být

Napojíš se na přítomný okamžik a přijmeš proud života.

Napojení na zdroj prány

Vykoupeš se v zářivé práně a dopřeješ si energetickou očistu.

Přetnutí karmických pout

Osvobodíš se od destruktivních vazeb na druhé lidi.

Příběh těla

Necháš své tělo odhalit bolavé příběhy, které v sobě nosí.

Komunikace s tělem

Nastavíš si se svým tělem důvěrný vztah, a domluvíte se, co od sebe potřebujete.

Setkání s dělohou

Dojemné setkání s esencí tvého ženství. Konejšivé a léčivé.

Optimální tělo

Nalezení pohodlí ve tvém těle v Tady a Teď.

Co konkrétně ti program Ženy Luny přinese do života?

 • Vhled do své podstaty a možnost uzdravit své vnitřní dítě.
 • Pochopení, kde všude ve tvém životě pocit „nejsem dost dobrá“ úřaduje, a možnost jej proměnit.
 • Přirozené sebevědomí, které má pevný základ v uvědomění, že jsi dost dobrá přesně taková, jaká jsi.
 • Pocit domova – v tomto těle, v tomto čase a na této planetě.
 • Empatii k sobě samé a vstoupení do proudu sebelásky.
 • Mnoho technik, ze kterých můžeš mít pomocníky na celý život.
 • Zorientování se ve stravě s ohledem na ženský cyklus.

Kurz bych doporučila každé ženě

Drahá Terezko,
kurz mi dal obrovské množství skvělých a ucelených informací o těle, které jsou propojené s nádhernými a hlubokými meditacemi. Po celou dobu kurzu je cítit úžasná podpora od tebe i ostatních žen. Kurz bych doporučila každé ženě, která se chce přiblížit sama k sobě po fyzické i duchovní stránce, odložit spoustu přebytečných kil a centimetrů a v neposlední řadě poléčit spoustu vnitřních bolístek.

Monika Kubenková

Je to návod nejen na stravování, ale i osobní péči a růst

Ahoj Terezko,
děkuju za tvůj kurz, který byl vyvrcholením tohoto roku. Kurz doporučuji všemi deseti, krásné ucelené informace a celkový návod, jak se stravovat v průběhu cyklu a jak pracovat i na svém duchovním růstu. Je na něj potřeba víc času, než jsem si myslela, tudíž se mu budu věnovat ještě i dále. Kruh podporujících žen a možnost sdílení v atmosféře sesterství je super skvělý.

O 5 kg lehčí Karolína

Udělala jsem velký krok na cestě k sobě samé

Kurz, i když přinášel v určitých ohledech velké výzvy, mi v laskavé a podporující atmosféře pomohl vypořádat se s dalšími překážkami na cestě k sobě samé, o velký kus tak poléčit tělo i duši a cítit se víc a víc v souladu se sebou šťastná a spokojená. S hlubokou vděčností ze srdce děkuji.

Petra

V kurzu byla nadstandardní podpora

Do kurzu jsem šla s tím, že jsem o problematice stravy a věcí s tím spojených už něco věděla. Ale i tak jsem se dozvěděla mnoho nového. Co bylo ale zásadní, byly otázky a odpovědi na problematiku žen v perimenopauze nebo už v menopauze. A to nejen jednou větou, jako je to v jiných kurzech, ale do hloubky. A samozřejmě nadstandardní podpora v kurzu a ve facebookové skupině. Díky moc a měj se krásně.

Radka Nedomlel Jechová

Pro koho je program určen? 

Pro tebe, pokud:

 • Jsi vyrovnaná žena a už ti bylo 18 let.
 • Máš odvahu projít transformací a podívat se do očí tomu, co se skrývá ve tvém nitru.
 • Toužíš objevit ten zářivý poklad, co v sobě nosíš.

On-line kurz Ženy Luny nenahrazuje lékařskou péči.

Kurz nedoporučuji, pokud:

 • Jsi v péči psychologa/psychiatra, užíváš léky ovlivňující psychiku, jsi dlouhodobě vyčerpaná, těhotná nebo v sobě neseš nezhojené trauma.
 • Kurz také není vhodný pro ženy s poruchami příjmu potravy.
 • Nechceš, aby se ve tvém životě udály změny.

A víš co? Nebudeš na to sama!

 • Vstupem do kurzu získáš zároveň i přístup do uzavřené skupiny Ženy Luny na Facebooku.
 • Bezpečné prostředí ženského kruhu ti dodá potřebnou podporu na této cestě.
 • Já ti tam budu každý den k dispozici, ať už budeš potřebovat podporu, radu, nebo dobré slovo.
 • Své zkušenosti a prožitky tady můžeš sdílet i s dalšími ženami, které prochází tou samou jízdou.

Tento rok (2024) proběhne kurz naposledy s mou osobní podporou ve Facebookové skupině a s držením mystické nádoby po celou dobu kurzu. Dost možná je tento kurz už úplně naposledy. Budeš u toho? 

Kolik času bude třeba

Určitě tě zajímá, jak je kurz strukturovaný a kolik času budeš denně potřebovat.

Sobota

V sobotu ti vždy povím, jaká meditace a změna v životosprávě nás čeká od pondělí.

Pondělí

V pondělí dostaneš přístup k nové meditaci a vnoříme se hlouběji do teorie změn v jídelníčku. Zároveň je začneš aplikovat.

Úterý

V úterý dostaneš video s odpověďmi na nejčastěji kladené dotazy.

Středa

V každou sudou středu se uvidíme v živém Zoom callu! Pokud nebudeš mít čas se zúčastnit, budeš mít k dispozici záznam.


Čtvrtek

Ve čtvrtek ti představím zajímavého hosta, který ti otevře nové obzory k uchopení toho, co budeš prožívat.

Pátek

V pátek na tebe čekají chutné a podporující recepty.

Co se týká meditací

 • Každý den budeš poslouchat Přivítání (5 minut).
 • Jednou týdně zařadíš meditaci Laskavá (20 minut).
 • Každý týden také dostaneš přístup k jedné z podpůrných meditací. Ty ti pomůžou transformací projít lehce a ukotvit nově nabytá uvědomění.
 • Počítej s tím, že hlavně po meditaci Laskavá budeš chtít mít chvilku na vstřebání nových informací a prožitků. 

Průměrně to tedy vychází na cca 30–45 minut denně. (Ještě záleží, jak moc se necháš pohltit laskavou energií facebookové skupiny.) Z toho budeš potřebovat být o samotě a v klidu každý den jen 5 minut a jednou či dvakrát týdně o cca 20 minut déle. (Jen pro představu, kolik času jsi dnes strávila na sociálních sítích?)

Co se týká stravy

 • Budeme dělat každý týden jeden krůček.

 • Budeme nastavovat takové změny, aby se stabilizoval tvůj krevní cukr, tělo se naučilo zintenzivňovat autofagii (recyklaci porušených buněk) a aby se zlepšovalo tvé metabolické zdraví.

 • Budeme tedy společně odstraňovat „rušiče“, které naše těla matou a vedou k civilizačním chorobám.

 • Budeme se vracet k jednoduchosti a přirozenosti.

 • A ano, je možné, dokonce i pravděpodobné, že při tom odložíme nějaké tuky, pokud jich máme nadbytek. Hubnutí ovšem není cílem programu. Je to následek zdravě fungujícího metabolizmu.

Kdy bude kurz probíhat

 • Program Ženy Luny společně odstartujeme na Velký pátek 29. března 2024.

 • Rozloučíme se v pátek 24. května 2024.

Tento rok (2024) proběhne kurz naposledy s mou osobní podporou ve Facebookové skupině a s držením mystické nádoby po celou dobu kurzu. Dost možná je tento kurz už úplně naposledy. Budeš u toho? 

Ke kurzu ti přidám tyto bonusy

1. Afirmace v Mp3

Ranní afirmace

Večerní afirmace

2. Rozhovory se ženami (a jedním mužem)

Každý čtvrtek jsme pro tebe připravily rozhovor, ve kterém ti otevřeme nové obzory k uchopení toho, co budeš prožívat.

1. týden: Pavla Galla Rožumberská

Rozhovor o ženské cykličnosti

2. týden: Klaudie Fachinelli

Rozhovor o symptotermální metodě

3. týden: Stáňa Stiborová

Rozhovor o cukrové odvykačce

4. týden: Michaela Pospíšilová

Rozhovor o zdravém dnu pánevním

4. týden: Jana Mašková Zimolová

O zdravé sexualitě

5. týden: Eva Bartáková

Rozhovor o sebeúctě v oblékání

6. týden: Rehana Ježková

Rozhovor o uzdravení se

6. týden: Dalibor Chytil-CityShaman

O vyčerpání ledvin

7. týden: Bea Barros

Rozhovor o přírodní péči o pleť

7. týden: Monika Valová

O napářce

8. týden: Lenka Balanc Růžičková

Rozhovor o pohybu, který neubližuje

Představuji si...

... že na konci kurzu budeš o velký kus víc než dnes:

 • vnímat jedinečnost sebe sama,
 • si vědoma svých zranění a už tě nebudou ovládat,
 • kamarádkou se svým tělem,
 • vědět, jak funguje tvé tělo a co potřebuje, abys měla energii,
 • metabolicky flexibilní a zdravější,
 • vyrovnaná – sama sebou milovaná,
 • vnímat jednotlivé fáze cyklu.

Věřím, že se přerodíš do opravdovější verze sebe sama.

Dočetla jsi až sem... 

Pak to vypadá, že s tebou kurz rezonuje!

V tuto chvíli chceš určitě vědět, kolik celý program stojí. 

Je to méně, než kolik bys zaplatila za týdenní dovolenou v Řecku. „Hmmm… moře, relax, to taky nezní špatně,“ říkáš si. Ale jak dlouho dobrý pocit z takové dovolené vydrží?

Nebylo by mnohem cennější přestavět své sebevědomí od základu, udělat si pořádek ve stravě a vrůst do svého spokojeného JÁ?

Za všechny meditace, techniky, mou 8týdenní podporu (letos naposledy) i bonusy zaplatíš

15 000 Kč + 21 % DPH.

Celkem to dělá 18 150 Kč. A zaplatit můžeš i na dvě splátky. 

POZOR DŮLEŽITÉ: Splatnost druhé splátky je za měsíc a pokud ji nezaplatíš, bude ti přístup k první půlce odejmut. 

Přístupy ke kurzu a všem meditacím ti zůstanou NASTÁLO. Můžeš se k nim kdykoliv vracet, procházet transformací třeba každý rok, také je možné si zvolit vlastní tempo a kurz si roztáhnout na více týdnů.

Navíc, pokud zjistím, že nějaké téma potřebuje další rozpracování či meditaci, dotočím ji a pošlu ti ji dodatečně.

Za všechny meditace, techniky, mou 8týdenní podporu (letos naposledy) i bonusy zaplatíš

15 000 Kč + 21 % DPH.

Celkem to dělá 18 150 Kč. A zaplatit můžeš i na dvě splátky. 

POZOR DŮLEŽITÉ: Splatnost druhé splátky je za měsíc a pokud ji nezaplatíš, bude ti přístup k první půlce odejmut. 

Nyní do úterý 19.03. do půlnoci se speciálním dárkem v hodnotě 3 025 Kč. 

Přemýšlela jsem, jak tě ještě podpořit, a rozhodla jsem se, že ti dám skvělou příležitost opečovat svůj duchovní svět ještě z více stran.

Když vstoupíš do kurzu Ženy Luny do úterní půlnoci, věnuji ti 6 meditací v balíčku SebeZNOVUzrození darem. Krásně se totiž z těmi, kterými projdeme v Ženách Luny, podporují.

Budou tě čekat meditace Výlet do prenatálu, Vyrovnání vztahu s matkou, Vyrovnání vztahu s otcem, Vyrovnání vztahu se sourozencí, Propojení polarit a Probuzení do svého JÁ. Tento balíček stojí 3 025 Kč a ty ho můžeš získat jako BONUS.

Dárek ti doručím po uplynutí 14denní garance vrácení peněz, tedy v sobotu 13.04.2024. 

Přístupy do kurzu garantuji minimálně na 2 roky. Nicméně ani po uplynutí této doby nikomu přístupy rušit nebudu. Jen si nechávám otevřená vrátka, kdybych někdy chtěla odejít z onlinu. Můžeš se tedy ke všemu kdykoliv vracet, procházet transformací třeba každý rok, také je možné si zvolit vlastní tempo a kurz si roztáhnout na více týdnů.

Navíc, pokud zjistím, že nějaké téma potřebuje další rozpracování či meditaci, dotočím ji a pošlu ti ji dodatečně.

Chci, aby ses nemusela obávat, že kurz pro tebe nebude vhodnou investicí.

Hlodá tě přeci jen myšlenka, že ti kurz nesedne a investice bude na nic? Mám pro tebe dobrou zprávu. Když nebudeš spokojená, napiš mi do 14 dní od začátku kurzu e-mail, a já ti VRÁTÍM peníze ZPĚT!

Tereza

Máš mé slovo.

Cítíš, že nastal ten správný čas zbavit se zátěží, které tě táhnou dolů?

Přeješ si stát se královnou svého života?

Jsi připravená?

⤵︎

Pak tudy prosím. 🙂 Budu se na tebe těšit!
KURZ OTRVÍTÁM JEN 1× ROČNĚ A TO JE PRÁVĚ TEĎ.

Klikni na tlačítko, vyplň a odešli objednávkový formulář. Na shledanou uvnitř kurzu! Brána do transformačního programu bude otevřená do 27.03. 2024 do půlnoci = ještě:

Cítíš, že nastal ten správný čas zbavit se zátěží, které tě táhnou dolů?

Přeješ si stát se královnou svého života?

Jsi připravená?

⤵︎

Pak tudy prosím. 🙂 Budu se na tebe těšit!
KURZ OTRVÍTÁM JEN 1× ROČNĚ A TO JE PRÁVĚ TEĎ. Naposledy s mou podporou. 

Navíc ti k němu nyní přidám balíček 6 meditací SebeZNOVUzrození v hodnotě 3 025 Kč darem. 

Klikni na tlačítko, vyplň a odešli objednávkový formulář. Na shledanou uvnitř kurzu! Vstoupit do kurzu s dárkem v podobě balíčku meditací SebeZNOVUzrození můžeš jen do úterý 19.03. 2024 do půlnoci = ještě:

Ještě jsem ti chtěla říct dvě důležité věci:

 • Kurz ti přinese opravdový užitek, jen pokud ke mně cítíš důvěru a sympatii. Důvod je prostý: těžko se můžeme nechat vést někým, kdo s námi neladí.
 • Kurz je určen pro ženy, které jsou připraveny převzít zodpovědnost za svůj život a které mají odvahu nahlédnout do své 13. komnaty.

Co říká tvůj vnitřní hlas? Jsem přesvědčená, že to s tebou myslí dobře, takže pokud ti radí, že tento kurz je pro tebe vhodným pomocníkem na tvé cestě ke spokojenému a sebevědomému JÁ, přihlas se tímto tlačítkem.

Možná tě napadá...

Mohu kurz zaplatit na splátky?

Ano. Je možné si platbu rozdělit na polovic. Nebude tě to stát ani korunu navíc. Cena na splátky je totiž totožná s cenou celkovou.

Co když kojím? Mohu se zúčastnit?

Ano, je to možné. Jen je potřeba, abys měla každý den příležitost mít chvilku pro sebe. Meditace se dají poslouchat i s usínajícím miminkem na prsu, ale jistě ti bude příjemné, když se budeš moci chvíli soustředit jen sama na sebe. U stravovacích změn vždy vysvětlím i variaci pro vrcholové sportovkyně, jakými kojící maminky jsou.

Máš vystudované nutriční poradenství?

Ne. Mám svoji osobní zkušenost, kdy jsem se z fyzicky vyřízené trosky stala ženou, kterou jsem posledních 10 let chtěla být, a nevěděla jsem, jak se k ní propracovat. Mám za sebou desítky hodin studia zahraničních profesionálů a vždy vám vysvětlím, proč děláme krok, který děláme. Pokud vám bude dávat smysl, tak se přidáte. A já věřím, že vám to bude dávat smysl veliký. Za vším, co vám budu nabízet, jsou vědecké studie i metaanalýzy. A také miliony lidí, kteří při tomto přístupu prosperují. Nejsou to žádné ezobláboly, které bych si vymyslela. Kdo jste zažil mé PŮSTárium, tak máte představu, jakým způsobem informace předávám.

Proč se nemohou zúčastnit ženy na antidepresivech?

Protože mysl pod práškama funguje jinak. Meditace nejsou na tuto specifickou situaci stavěné a mohly by současný stav zhoršit. 

Proč nedoporučuješ kurz vyčerpaným ženám?

To má také svůj důvod. On je tento kurz poměrně velký fičák a je na něj potřeba energie. Nejen energie na poslouchání videí a praktikování meditací a změn v životosprávě, ale je také třeba mít sílu zpracovávat to, co transformace načechrá v realitě. Věci se dají do pohybu. Při velkém vyčerpání by mohlo dojít k zahlcení, což není žádoucí.

Budeš kurz někdy opakovat?

Ráda bych, ale nedokážu to slíbit. Pracuji intuitivně a vyciťuji, jaká je kvalita času a co je v danou chvíli třeba. Někdy mě to pustí, jindy ne. I proto jsem kurz Mé nové JÁ, ze kterého meditace Ženy Luny vycházejí, 4 roky neotevřela. Čekala jsem na dobu, až to bude zase „povoleno“. A to je právě teď.

Je potřeba být vegetariánka?

Vůbec ne. Do kurzu se může přihlásit žena, která si pochutnává na mase, vegetariánka i veganka. Změny životního stylu jsou obecné a dá se do nich napasovat s většinou výživových směrů.

Budeš nám dávat k dispozici recepty?

Ano, až začneme měnit stravu, tak ode mě dostanete každý týden můj oblíbený recept. Věřím, že hromada inspirace přijde i z FB skupiny.

Mám chronické obtíže. Je pro mě kurz vhodný?

Záleží, jakého charakteru obtíže jsou. Je potřeba si uvědomit, že to není léčebný kurz, a já nejsem lékařka, takže vám nemůžu dávat lékařské rady. Doporučuju se zeptat intuice, jestli jsou Ženy Luny právě v tuto chvíli to pravé.

Budeme potřebovat nějaké doplňky stravy?

Ne nutně. Občas vám něco doporučím (např. abyste používaly kvalitní sůl a oleje), ale nebude nutné nic speciálního dokupovat. Některé z vás možná v jisté fázi ocení doplnění hořčíku, což se dá zařídit např. koupelema v epskomské soli, kterou pořídíte za pár korun v drogerii.

Bude součástí Žen Luny i půst?

Tak dlouhý, jako jsme dělaly v PŮSTáriu, ne, ale nastavíme si časová okna, kdy necháme naše trávení odpočinout. To vše s ohledem na fáze cyklu, protože při menstruaci potřebujeme jíst jinak než v ovulační fázi.

Mohu se přihlásit, i když už nemám menstruaci?

Jasně. I ženy bez menstruace jsou cyklické a mohou se řídit fázemi měsíce.

Bude nutné se pak takto stravovat i nadále?

To bude záležet na vás. V průběhu 8 týdnů si osaháme různé druhy metabolizmu, také zklidníme glukózové výkyvy, a na vlastní tělo pocítíme, co nám jednotlivé potraviny dělají. Jestli se pak k nim budete chtít vrátit, je to možné. Jen o nich už nikdy nebudete přemýšlet tak, jako předtím. Nové informace proceděné přes prožitky se nedají vygumovat.

Nemůžu se rozhodnout. Opravdu nevím, jestli se mám přihlásit.

Já to také nevím. Dala jsem si záměr, aby se do kurzu přihlásily jen ty ženy, kterým může pomoci a pro které je teď ten správný čas. Jak se teď cítíš? Míváš pocity, že nejsi dost dobrá? Jsi často bezdůvodně unavená a podrážděná? Máš pocit, že nežiješ svůj potenciál? Pak by pro tebe kurz mohl být dobrým odrazovým můstkem.